11 - 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Astroloji: 16 Nisan Dolunay Haftanın En Yoğun Günü!


16 Nisan Dolunay Var ve Haftanın En Düşük Katsayılı günü olup diğer günlere göre yoğun bir gündür. 16 Nisanda Tr Ay +2 katsayısında olup Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanları ise olumlu etkileyebilir. Hele 17 Nisan Pazar günü Tr Ay +6 katsayısında olup yine Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı Akrep, Boğa, İkizler, Aslan**, Başak, Yay, Kova**, Balık olanları son derece olumlu etkileyebilir. Örneğin 16 ve bilhassa 17 Nisanda Natal Marsı Aslan, Kova olanlar Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan kaynaklı güven ve verim artışı yaşayabilirler. Örneğin Natal Marsı Aslan olan Fransa Başkanı Macron 16 ve 17 Nisanda verim ve güvenliğini arttırabilir. Fransa Başkanı Macron belki de Nisan ayında yapılacak seçimlerde yine olumlu etkiler alabilir. (astroloji haritası) (astrolojide evler) (astroloji dergis) (astroloji ev konuları) (astroloji doğum haritası) (astroloji ajanda 2022) (astroloji açılar) (astroloji burçlar)


Your Astrological Chart is On Fiverr: (Astrolojik Danışmanlık için Fiverr) https://www.fiverr.com/share/WNkoGE 11 ve 16 Nisanda zayıf fay hatlarında şiddetli Depremler, vokanik aktiviteler, toprak kaymaları ve göçükler olabilir. 15, 16 Nisanda ise olumsuz hava koşulları ve kazaları görülebilir. 16 Nisanda hem deprem hem de olumsuz hava koşullarını görebiliriz. (astroloji okulu) (astroloji 2022) (astroloji ajandası 2022) (astroloji akademisi)

16, 17 Nisanda Irak ve/veya Suriye'de Terör Saldırıları!

16 ve 17 Nisanda Natal Marsı Aslan olan İsrail ve Çin'in ülke verimini ve güvenliğini arttırması olasıdır. 16, 17 Nisanda İsrail'deki verim ve güvenlik artışı Irak, Suriye, İran gibi ülkelerin verim ve güvenliğini ihlal edebilir. 16, 17 Nisanda Irak ve/veya Suriye'de ülke güvenliği ihlal olabilir. Bu ülkelerde terör saldırıları olabilir. 16, 17 Nisanda Natal Güneşi Terazi Marsı Aslan olan Çin'in kendi içinde bir takım verim ve güvenlik problemleri olabilir. Çin kendi verim ve güvenliğine zarar verici şeyler yapabilir. Ayrıca Çin 16, 17 Nisanda hem Yengeç burcu ABD'nin hem de Oğlak burcu Rusya'nın verim ve ülke güvenliğine zarar verici çalışmalar içine girebilir. Ama ABD ve Rusya'nın Natal Marsları İkizler ve Yay burçlarında olduğundan bu tehlikelerin üstesinden gelebilir. 16, 17 Nisanda Yengeç burcu ABD ile Oğlak burcu Rusya da Tr Ay bazında birbirlerinin verim ve güvenliklerini olumsuz etkileyebilirler. Ancak her ikisinin de Natal Marsları Tr Ayın bu olumsuz etkisini karşılayabilecek güçtedir. 11 ve 16 Nisan Astro Carto Grafide Tr Güneş, Merkür, Uranüsden olumsuz etki alan Venüs, Plüto çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Trabzon, Gümüşhane, Erzincan**, Tunceli**, Elazığ**, Diyarbakır, Malatya, Bingöl, Şanlıurfa, Mardin), Suriye, Irak, Suudi Arabistan, İran, Katar, BAE, Pakistan, Afganistan, Hindistan**, Çin**, Nepal**, Tayland, Hong Kong, Singapur, Malezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Yeni Kaledonya, Yeni Zelanda, Endonezya, Japonya**, Amerika, Meksika, Kanada, Ekvador, Venezuella, Brezilya**, Arjantin, Cezayir**, Libya, Mısır**, Sudan**, Akdeniz ve Yunanistan Açıkları**, Makedonya**, Kosova**, Sırbistan**, Çekya**, İtalya, Almanya, İspanya**, İngiltere**, Fransa, Rusya 11 ve bilhassa 16 Nisanda Astro Carto Grafide zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, göçükler, volkanik aktiviteler, şiddet ve terör olayları, toprak ve sınır savaşları, olumsuz hava koşulları ve her türlü iletişim kazaları olabilir.

Boğa, Aslan, Akrep, Kovalar Güneş, Mars, Plütona Dikkat!

Hafta boyu Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarının Tr Güneş, Mars ve Plüton hangi evlerindeyse o konulardan kaynaklı şiddet, kavga ve zorluklarla karşılaşmaları olasıdır. Ama Natal Marsınız Balık, Koç**, İkizler**, Yengeç**, Başak, Terazi**, Yay**, Oğlak** burçlarındaysa bu zorlukları karşılayabilecek güçtesinizdir. Hafta boyu Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail içinde şiddet ve terör olayları olabilir. Hafta boyu Boğa burcu İsrail'in ABD, Rusya, Suriye, Türkiye, Yunanistan, İngiltere, Mısır, Irak, Filistin'den Tr Güneş, Mars ve Plüton bazında olumsuz etkiler alması olasıdır. Hafta boyu Natal Marsı Yay olan Rusya Başkanı Putin Akrep burcu Biden ve Kova burcu Zelenski üzerinde Marsiyen bir üstünlük kurabilir. Hafta boyu Natal Marsı Yengeç olan İran Başkanı İbrahim Reisi Tr Güneş bazında Boğa burcu İsrail'e ve Akrep burcu Biden'a karşı baskın olmaya çalışabilir. Hafta boyu Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve/veya Suriye Tr Plüton bazında petrol, doğalgaz, yer altı kaynakları gibi konularda İsrail ile çatışabilir. Hafta boyu Natal Güneşi Kova Marsı Aslan olan Ukrayna Başkanı Zelenski Tr Güneş, Mars ve Plütondan son derece olumsuz etkiler alabilir ve hayati tehlikesi devam edebilir.

14 Nisan Jüpiter, Neptün (+4) Süper!

Hafta boyu ama bilhassa 14 Nisanda Tr Jüpiter ve Neptün +4 katsayısında süper olup Natal Marsı İkizler, Yengeç, Yay, Oğlak olanları son derece olumlu etkileyebilir. Örneğin hafta boyu ve bilhassa 14 Nisanda Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Başkanı Putin Tr Neptün ve Jüpiterden son derece olumlu etkiler alabilirler. Tr Jüpiter ve Neptün hangi evinizdeyse o konularda yardımlaşma, büyüme ve başarı artabilir. 14 Nisanda Natal Marsı Yengeç olan Çin Başkanı Şi Cinping ile İran Başkanı İbrahim Reisi de Tr Neptün ve Jüpiterden son derece olumlu etkiler alabilirler. 14 Nisanda Tr Neptün ve Jüpiterden olumlu etkiler alanların birbirleriyle yardımlaşma ve dayanışma içine girmeleri de olasıdır. 11 Nisan Haftası Deprem Katsayıları: Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar Deprem 13 20 19 14 14 13 21 11 ve 16 Nisan Zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir. ******************************************************** 11 Nisan Haftası Hava Katsayıları: Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar Hava 39 52 43 34 32 32 44 15, 16 Nisanda diğer günlere göre olumsuz hava şartları oluşabilir. ******************************************************** 11 Nisan Haftası Ons Altın Katsayıları: Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar Altın 11 15 11 8 3 7 18 12 Nisanda Ons Altın yükselebilir. 15 Nisanda Ons Altın düşse de 17 Nisanda tekrar yükselebilir. 17 Nisan Pazara denk geldiği için Ons Altındaki yükseliş 18 Nisana yansıyabilir. ******************************************************** 11 Nisan Haftası Ons Gümüş Katsayıları: Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar Gümüş 33 49 49 37 32 29 43 12, 13 Nisanda Ons Gümüş son derece yükselebilir. ******************************************************** 11 Nisan Haftası Dolar/TL Katsayıları: Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar Dolar 18 29 29 20 17 19 26 Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar TL 5 10 5 4 7 6 7 Fark 13 19 24 16 10 13 19 13 Nisanda Dolar son derece yükselebilir. ******************************************************** 11 Nisan Haftası Bitcoin Katsayıları: Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar Bitcoin 12 18 25 18 16 15 19 13 Nisanda Bitcoin de son derece yükselebilir. ******************************************************** Deprem Katsayıları için Yer altını sembolize eden Akrep burcunun aldığı katsayıların toplamı (+/-) hesaplanmıştır. Dolar ve Türk Lirasının katsayılarında Kuruluş tarihlerine göre Natal Venüslerin katsayıları hesaplamaya alınmıştır. Doların Natal Venüsü Yengeç (Tr Ay) Türk Lirasının Natal Venüsü Akrep (Tr Plüto) burcundadır. Bitcoin için 03 Ocak 2009 tarihi kullanılmaktadır. Bitcoinin Natal Güneş ve Marsı Satürn yönetiminde Oğlak ve Natal Venüsü Balık burcunda Neptün yönetimindedir. Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsayısını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. https://www.facebook.com/MediaCat25

Natal Gezegenlerin Katsayıları Aşağıdaki tablodan Natal Gezegenleriniz (Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars, vs) hangi burçtaysa katsayılarını toplayıp/çıkartarak bulabilirsiniz.

Astrolojik Evlerin Katsayıları

Aşağıdaki tablodan Astrolojik Evlerinizin Katsayılarını bulabilirsiniz.

11 Nisan Haftası boyunca Aslan, Kova burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Akrep, Yay burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.


Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır.

Natal Gezegenler Kendi Davranışlarımızı sembolize ederken Astrolojik Evler Başımıza Gelecek Olasılıkları sembolize eder.


Yükselen Koç -------------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 12.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 7.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 8.ev Ay Süper)

Yükselen Boğa -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 11.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 6.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 7.ev Ay Süper)

Yükselen İkizler -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 10.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 5.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 6.ev Ay Süper)

Yükselen Yengeç -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 09.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 4.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 5.ev Ay Süper)

Yükselen Aslan -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 08.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 3.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 4.ev Ay Süper)

Yükselen Başak -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 07.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 2.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 3.ev Ay Süper)

Yükselen Terazi -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 06.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 1.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 2.ev Ay Süper)

Yükselen Akrep -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 05.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 12.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 1.ev Ay Süper)

Yükselen Yay -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 04.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 11.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 12.ev Ay Süper)

Yükselen Oğlak -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 03.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 10.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 11.ev Ay Süper)

Yükselen Kova -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 02.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 9.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 10.ev Ay Süper)

Yükselen Balık -----------------------------------------------------------------------

(14 Nisan 01.ev Neptün, Jüpiter Süper, 15 Nisan 8.ev Ay Dikkat, 17 Nisan 9.ev Ay Süper)


Detay için Referans Site: https://mediacat2.blogspot.com/2022/04/11-17-nisan-2022-haftalk-burc-astroloji.html

299 görüntüleme0 yorum