19 - 25 Temmuz 2021 Haftalık Burç Astroloji: 20 Temmuz Haftanın En yoğun Günü! 21 Temmuz Dikkat!


20 Temmuz -14 Katsayısı ile Haftanın En yoğun günüdür. Bu günde Tr Venüs ve Mars -3 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Aslan, Koç, Boğa, İkizler**, Başak, Terazi, Akrep, Yay**, Kova, Balık olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanlara çeşitli fırsatlar verebilir. (Temmuz 2021 burç) (Temmuz 2021)


20 Temmuzda İkizler ve Yay burçlarını sembolize eden şeyler Tr Venüs, Mars, Ay ve Plütondan olumsuz etkiler alacağından olumsuz hava koşulları (kasırga, fırtına, sel, sis, dolu, vs) ve kazaları (uçak kazaları, hava, kara, deniz kazaları) oluşabilir. 20 Temmuzda her türlü iletişimde (internet, cep telefonu, vs) aksaklık ve yavaşlıklar olabilir. Her türlü iletişim aletlerinde, füze, roket,uzayla ilgili ulaşım araçlarında aksaklık ve kazalar oluşabilir. (haftalık burç)


20 Temmuzda bilindiği üzere ünlü iş adamı Bezos uzaya gitmeyi hedefliyor. Ancak uzun yolculuklar için pek de uygun bir gün değil çünkü Tr Venüs ve Mars -3 katsayısında ve İkizler - Yay aksını olumsuz etkiliyor. Ama Bezos'un (12 Ocak 1964) Natal Güneş ve Marsı Oğlak burcunda olup herkesin olumsuz etki aldığı Tr Venüs, Mars ve hatta Jüpiterden olumlu etkiler alıyor. Bezos 20 Temmuzda bir takım aksilikleri fırsata çevirebilir. 20 Temmuzda eğer Bezos gibi Oğlak burcu değilseniz her türlü iletişim ve ulaşıma dikkat etmeniz gerekebilir. (haftalık astroloji)


Hafta boyu ve bilhassa 20 Temmuzda İkizler ve Yay burçları Tr Venüs ve Marsdan son derece olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin ABD eski Başkanı Trump ile Çiftlik bank dolandırıcısı Mehmet Aydın Tr Venüs ve Marsdan son derece olumsuz etkiler alabilirler. Ayrıca Yay burcu Fransa Başkanı Macron da Tr Venüs ve Marsa hafta boyu ama bilhassa 20 Temmuzda dikkat etmesi gerekebilir. Tr Venüs ve Mars hangi evinizdeyse o konulardan kaynaklı aksaklıklar, kavga, şiddet ve saldırılar, para kavgaları ve savaşları olabilir. (Temmuz astroloji)


19 Temmuzdan itibaren ve bilhassa 21 Temmuzda Tr Jüpiter son derece katsayı düşürecek. Özellikle 21 Temmuzda Yay burcunun yöneticisi Tr Jüpiter -3 seviyesine inecek ve Natal Güneş ve Marsı Balık, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Kova olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları ise olumlu etkileyebilir. 21 Temmuzda Yay burcu Fransa Başkanı Macron'un Tr Jüpiter yüzünden keyfi iyice kaçabilir ve Tr Jüpiter hangi evindeyse o konulardan kaynaklı olumsuz etkiler alabilir. (2021 Temmuz burç)


Hafta boyu ama bilhassa 21 Temmuzda Yay burcu terör örgütü PKK'nın Natal Marsı Terazi olan TSK ve Türkiye'den son derece olumsuz etkiler alması olasıdır. Ama Yay burcu terör örgütü PKK alacağı bu olumsuz etkileri başkalarına yansıtabilir. Yani PKK hem kendine hem çevresindekilere zarar verebilir. (2021 haftalık burç)


21 Temmuzda Yunanistan'ın Natal Marsı Yay olduğundan ve Tr Jüpiter ile katsayısı -3 birim düşeceğinden Akrep burcu Türkiye ile Yunanistan arasında bir sürtüşme yaşanabilir.


21 Temmuzda Jüpiteri sembolize eden fanatik kişilere, teröristlere ve terör faaliyetlerine dikkat etmek gerekebilir. 21 Temmuzda bir terör saldırısı beklenebilir.


21 Temmuzda Natal Güneşi Yay Marsı Terazi olan Papa Franciscus'in Tr Jüpiter yüzünden katsayısı düşebilir ve Tr Venüs ile Marsdan alacağı olumsuz etkiler ile sağlığına dikkat etmek zorunda kalabilir. Bilindiği üzere Papa Franciscus önemli bir ameliyat geçirmişti.


24 Temmuzda Tr Uranüs -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova, Balık olanları olumsuz yönde etkileyebilir. 24 Temmuzda Boğa - Akrep burçlarını sembolize eden şeyler Tr Ay, Satürn ve Uranüsden son derece olumsuz etkiler alabilir ve zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir. 24 Temmuzda Dolunay da var ve Tr Ayın katsayısı -1 olup Boğa ile Akrep burçlarını çift yönde olumsuz etkileyebilir.


24 Temmuz Astro Carto Grafide Tr Ay, Satürn ve Uranüsden olumsuz etki alan Venüs, Plüto, Güneş, Uranüs çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Bartın, Karabük, Ankara, Konya, Karaman, Antalya**, Mersin**, Ordu, Tokat, Sivas, Kayseri, Adana**, Antakya, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan**, Elazığ**, Adıyaman, Şanlıurfa), Kıbrıs**, Akdeniz** Açıkları, Suriye, Lübnan, İsrail, Filistin, Irak, Suudi Arabistan, Kızıldeniz**, Ermenistan, Azerbaycan, İran**, Türkmenistan, BAE**, Yemen, Umman, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Bangladeş, Miyanmar, Endonezya**, Filipinler, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya**, Papua Yeni Gine, Avustralya**, Amerika (Washington**, Pensilvanya**), Kanada, Meksika, Kolombiya, Venezuella, Brezilya**, Ekvador, Peru, Arjantin, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır**, Sudan, Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Polonya, Ukrayna**, Rusya**, Almanya, İsviçre, Fransa, İngiltere, İspanya, Norveç


24 Temmuzda Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, maden göçükleri, yangın, patlama, volkanik patlamalar, şiddet ve terör olayları, ülkelerin sınırlarında ve toprak paylaşımlarında kavgalar, elektronik alet kazaları, uçak kazaları, ölümcül deneyler olabilir.


19 Temmuz Haftası Deprem Katsayıları: *********************

Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar

Deprem 9 -1 2 0 -1 -2 -1


24 Temmuz zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir.


19 Temmuz Haftası Ons Altın Katsayıları: *********************

Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar

Altın 0 -12 -8 -6 -6 -11 -11


20 Temmuzda Ons Altın diğer günlere göre düşebilir.


Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar

Dolar 6 0 7 0 2 0 0


Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar

TL 7 -4 0 -1 -4 2 3


Fark 1 4 7 1 6 2 3


21 ve 23 Temmuzda Dolar diğer günlere göre yükselebilir.


19 Temmuz Haftası Bitcoin Katsayıları: *********************

Pzt Salı Çrş Prş Cuma Cts Pazar

Bitcoin 14 7 14 4 2 -1 0


19 ve 21 Temmuzda Bitcoin diğer günlere göre yükselebilir ancak hafta sonu tekrar düşebilir.


Deprem Katsayıları için Yer altını sembolize eden Akrep burcunun aldığı katsayıların toplamı (+/-) hesaplanmıştır.


Dolar ve Türk Lirasının katsayılarında Kuruluş tarihlerine göre Natal Venüslerin katsayıları hesaplamaya alınmıştır. Doların Natal Venüsü Yengeç (Tr Ay) Türk Lirasının Natal Venüsü Akrep (Tr Plüto) burcundadır.


Bitcoin için 03 Ocak 2009 tarihi kullanılmaktadır. Bitcoinin Natal Güneş ve Marsı Satürn yönetiminde Oğlak burcundadır.


Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsayısını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. https://www.facebook.com/MediaCat25

Yükselen Koç -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 5.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 12.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 2.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Boğa -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 4.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 11.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 1.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen İkizler -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 3.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 10.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 12.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Yengeç -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 2.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 9.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 11.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Aslan -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 1.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 8.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 10.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Başak -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 12.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 7.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 9.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Terazi -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 11.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 6.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 8.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Akrep -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 10.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 5.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 7.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Yay -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 9.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 4.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 6.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Oğlak -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 8.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 3.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 5.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Kova -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 7.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 2.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 4.ev Uranüs Dikkat)

Yükselen Balık -----------------------------------------------------------------------

(20 Temmuz 6.ev Venüs, Mars Dikkat, 21 Temmuz 1.ev Jüpiter Dikkat, 24 Temmuz 3.ev Uranüs Dikkat)


Detay Referans Site: https://mediacat2.blogspot.com/2021/07/19-25-temmuz-2021-haftalk-burc.html

273 görüntüleme0 yorum